Team Envirologic

Placeholder

Jan Sandberg

VD/affärsutvecklare


Är företagets VD som funnits med sedan starten och är en av uppfinnarna. Han har ett fantastiskt driv, en positiv envishet och jobbar ständigt med att utveckla och förbättra produkten. Det Janne inte vet om tvättrobotar är inte värt att veta.

+46 (18) 50 04 57

jan.sandberg@envirologic.se 

Placeholder

Elin Ringborg

Sälj/Marknad


Elin är den du träffar när du vill veta mer om våra produkter eller serviceavtal. Hon har flera års praktiskt erfarenhet av att använda tvättrobotar, och förstår din situation. Elin ser till att vi syns på sociala medier, och att du kan träffa oss på mässor och andra event.

+46 (70) 875 82 30

elin.ringborg@envirologic.se

Placeholder

Camilla Forslund

Ekonomi


Camilla har stenkoll på våra finanser, och löser det mesta du behöver hjälp med. Camilla ansvarar också för vår arbetsmiljö.

+46 (18) 39 82 30

camilla.forslund@envirologic.se

Placeholder

David Nordström Englund

Produktion


David startar upp den 1 september och kommer då att ansvara för vår produktion. Han är den som ser till att vi kan levererar i tid. David ansvarar för både våra och våra kunders beställningar.

+46 (18) 39 82 35

david.nordstrom.englund@envirologic.se

Placeholder

Claes Stigestad

Montör


Classe monterar ihop våra produkter och kan om det behövs hoppa in och fixa dina reservdelar när Johan inte är på plats.

+46 (18) 39 82 30

claes.stigestad@envirologic.se

Placeholder

Johan Bolin

Produktutveckling


Johan är den som tillsammans med Janne jobbar med att utveckla och förbättra produkter.

+46 (18) 39 82 30

johan.bolin@envirologic.se

Placeholder

vakanta tjänster

100% Support- och Serviceansvarig
och
100% Montör


Vill du vara den som tillsammans med oss bidrar till en bättre arbetsmiljö och ett hållbart arbetsliv för dem som arbetar i hårt smutsade miljöer med högtryckstvätt? maila elisabeth@envirologic så får du veta mer om tjänsterna

+46 (18) 39 82 30

elisabeth@envirologic.se

Placeholder

Elisabeth Adriansson Sandberg

Assistent


Får då och då hjälpa till med administrativa göromål, och kanske är det hon som svarar eller skickar dig ett mail. Hon tar också emot dina synpunkter gällande hemsidan, maila henne.

+46 (18) 39 82 30

elisabeth@envirologic.se