Team Envirologic

Placeholder

Jan Sandberg

VD/affärsutvecklare


Är företagets VD som funnits med sedan starten och är en av uppfinnarna. Han har ett fantastiskt driv, en positiv envishet och jobbar ständigt med att utveckla och förbättra produkten. Det Janne inte vet om tvättrobotar är inte värt att veta.

+46 (18) 50 04 57

jan.sandberg@envirologic.se 

Placeholder

Elin Ringborg

Sälj/Marknad


Elin är den du träffar när du vill veta mer om våra produkter eller serviceavtal. Hon har flera års praktiskt erfarenhet av att använda tvättrobotar, och förstår din situation. Elin ser till att vi syns på sociala medier, och att du kan träffa oss på mässor och andra event.

+46 (70) 875 82 30

elin.ringborg@envirologic.se

Placeholder

Camilla Forslund

HR/Ekonomi


Camilla har stenkoll på våra finanser, och löser det mesta du behöver hjälp med. Camilla ansvarar också för vår arbetsmiljö.

+46 (18) 39 82 30

camilla.forslund@envirologic.se

Placeholder

Jimmie Gunnarsson

Produktion


Jimmie ansvarar för vår produktion så att vi kan levererar i tid. Det är Jimmie som ansvarar för våra och våra kunders beställningar.

+46 (18) 39 82 35

jimmie.gunnarsson@envirologic.se

Placeholder

Claes Stigestad

Montör


Classe monterar ihop våra produkter och kan om det behövs hoppa in och fixa dina reservdelar när Jimmie inte är på plats.

+46 (18) 39 82 30

claes.stigestad@envirologic.se

Placeholder

Johan Bolin

Produktutveckling


Johan är den som tillsammans med Janne jobbar med att utveckla och förbättra produkter.

+46 (18) 39 82 30

johan.bolin@envirologic.se

Placeholder

Kadem Mohsen Genes

Montör


Kadem ansvarar för att tillsammans med Classe montera ihop våra produkter

+46 (18) 39 82 30

kadem@envirologic.se

Placeholder

Elisabeth Adriansson Sandberg

Assistent


Får då och då hjälpa till med administrativa göromål, och kanske är det hon som svarar eller skickar dig ett mail.

+46 (18) 39 82 30

elisabeth@envirologic.se